Soğanlık Kamera Servisi

Soğanlık Kamera Servisi

Soğanlık Kamera Servisi, notebook teknik servisi ve kamera güvenlik sistemleri olarak, yerinde teknik servis hizmeti müşterilerimize vermekteyiz.
Soğanlık kamera güvenlik sistemleri, webtasarım, şirket maili, bilgisayar, bilgisayar sarf malzemeleri satışı ve buna benzer teknik konularda bizden destek alabilirsiniz. Teknik konularda çeşitli hizmetlerimiz mevcuttur. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Teknik Servis

Notebook Tamiri ,Notebook Parça Değişimi , Notebook Ekran Değişimi  , Notebook Harddisk Değişimi , Notebook Adaptör , Notebook Batarya , Notebook Onarım , Masaüstü  Bilgisayar Teknik Servis , Masaüstü  Bilgisayar Parça Değişimi,  Teknik servis hizmetimiz bilgisayarınızda oluşan donanımsal ya da yazılımsal (sistem çökmesi, virüs bulaşması vb.) gibi sorunların çözülmesi ve parça satışı, bakım, onarım, servis hizmetleri verilmektedir.

Network (Ağ) Hizmetleri

Ms Windows  Windows 7 , Windows 8 , Windows 10 Satış, kurulumları ve yapılandırması, kablolu veya kablosuz network sistemleri, CAD5, CAD6 ve Fiber Optik, Multimode, Singlemode yapısal altyapı kablolama, network danışmanlık hizmetlerini, uzman ekiplerimizle sunuyoruz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

CCTV güvenlik kamerası, İp kamera kurulum ve yapılandırma
ev, iş yeri, bina, site, gibi her yere kamera sistemi kurdurup her olayı kayıt altına alabilirsiniz
Bu sistem ile dünyanın neresinde olduğunuz farketmez, internet aracılığı ile sisteme şifre ve özel yetkilerde bağlanıp, canlı görüntüleri seyredebilirsiniz. İstenildiği zaman da bu görüntüleri delil olarak da kullanabilirsiniz.

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Ticari işletmeler için bilgisayardan kaynaklanan en ufak sorun, hem personelin vakit kaybına hem ticari zararlara sebebiyet vermektedir. O zaman sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmektedir. Bunun en geçerli ve ekonomik yolu, Bakım Anlaşmasından geçmektedir.

Web Tasarım & Hosting Hizmetleri

Şirketiniz veya şahsınıza ayit bilgileri reklam amaçlı kullana bileceğiniz cep telefonu ve tablet destekli olarak bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Bunun yanında adınıza ve şirketinize özel mail adresleri tanımlayıp müşterilerinize mail göndere bilirsiniz
Web site kurulum ve mail sisteminin kurulumu hizmeti verilmektedir.

Telefon Santrali Hizmetleri

İşyerlerinizin telefon  santral montajı  kablolaması sistemde devreye alınması verdiğimiz hizmetler arasındadır.
işyerinde şirket içi birbirinizle görüşmeyi ücretsiz sağlaya biliriz.

soğanlık kamera kurulum Soğanlık Kamera Servisi Soğanlık Kameracı
Şimdi Ara
Yol Tarifi Al